![лд](/sites/zolotonosha.in.ua/files/styles/compressor/1150x863/inline-images/photo_2024-10-30_15-27-39_0_0.jpg?itok=bLbcyxws)
Директор центру, Олександр Прокопчук :
"Цього року я присвячую багато часу напрямку розвитку та популяризації напрямку МЕДСЕСТРИНСТВА. Я є тренером з впровадження автономного медсестринства в рамках проєкту USAID Ukraine - USAID Україна, а наш Центр є учасником проєкту "Медична сестра з розширеними повноваженнями" від Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти»
Останнє є предметом моєї гордості, адже із 2500 надавачів первинної допомоги, лише 15 закладів було відібрано для проєкту. І з цих 15ти закладів, Черкащина представлена аж трьома Центрами. І це найбільше представництво серед регіонів України.
Це і спонукало нас зібрати на базі нашого Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги першу на Черкащині УПРАВЛІНСЬКУ групу рівних та поділись досвідом з колегами.
29 жовтня до міста Золотоноші завітали представники з Умані, Монастирища, Лисянки, Калинополя, Сміли, Драбова, Чорнобая, Чигирина, Червоної слободи та Корсуня-Шевченківського.
Під час візиту познайомились з адміністрацією Центру.
Поділились своїми напрацюваннями та провели екскурсію однією з наших амбулаторій. Потім за круглим столом нашого конференц-залу обговорили тему АВТОНОМНОГО МЕДСЕСТРИНСТВА.
Поділились власними статистичними розрахунками. А ще разом з Наталія Чорна пригадали актуальну нормативно-правову базу щодо фінансування закладів, підходів до зарплати та оплати роботи фельдшерів у сільській місцевості.
Щиро дякуємо Начальнику управління охорони здоров'я Антоніна Уманець за підтримку у проведенні цього заходу та допомогу в організації.
Цінність таких зустрічей - це їх формат.
РІВНИЙ-РІВНОМУ.
Це підтримка.
Це обмін досвідом.
Це важливість кожної думки."